Hakkımızda

Elektrik, Elektronik ve Kontrol Mühendisliği konularında deneyimli bir firma. Özenli ve dinamik yapısı ile en karmaşık prosesten en basit bir sisteme kadar… Her türlü mühendislik uygulaması için, malzeme satış, proje, proje destek ve çözüm paketleri sunuyor Deltec, Türkiye sanayii’nin teknolojik gelişmeler paralelinde rekabet koşullarını iyileştirmeyi hedefliyor. Sanayinin küçük yatırımlar ile büyük kazançlar elde etmesini sağlamayı planlamaktadır.

Müşterileri için Kalite, Verimlilik ve Karlılık üçlüsü dahilinde çözüm önerileri üretiyoruz. Deneyimli mühendislik ekibi, her türlü uygulamada bilginin paylaşımı  ve ortak çalışma platformunda optimum çözümün üretilmesi esasıyla çalışmaktadır. Her uygulamanın kendine özel koşulları içerisinde, özenle ve müşteri isteklerinin önceliğinde ele alınıp titizlikle ve zamanında gerçekleştirilmesini sağlayan Deltec, dinamik satış sonrası destek hizmetleriyle de kusursuz müşteri memnuniyetini tamamlama hedefindedir.

Deltec, hizmet verdiği kuruluşlar ile kesintisiz ve etkin iletişimi ön planda tutarken, düzenli bilgi akışı ve müşterilerini teknolojinin en son yeniliklerinden haberdar etme gayreti içerisindedir.

Türkiye sanayii’ne kazandırdığı benzersiz çalışmaları ve ileri Dünya şirketleri ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde, sektörün öncü niteliğindeki firması Deltec Elektrik & Kontrol Ltd. ‘in ana faaliyet konuları ve uluslararası iş ortakları yanda belirtildiği gibidir.

slider-101